Kancelaria Adwokacka

Adwokat Bartosz Karol Rumiński

ul. Stefana Starzyńskiego 1/3 (I piętro)

76-200 Słupsk

tel. 605 556 439

Kancelaria Adwokacka w Słupsku prowadzona przez adwokata Bartosza Karola Rumińskiego działa w ramach samorządu zawodowego adwokatów Środkowopomorskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Bartosz Karol Rumiński działa nie tylko w Słupsku, ale i w innych miastach regionu takich jak Lębork, Bytów, Miastko, Sławno, Koszalin, Darłowo, Łeba czy Ustka.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Karol Rumiński Słupsk

Kancelaria Adwokacka Bartosz Karol Rumiński Słupsk

Klienci Kancelarii Adwokackiej Adwokata Bartosza Karola Rumińskiego pochodzący z tych miejscowości mogą załatwiać sprawy z mecenasem właśnie w Słupsku. Kancelaria Adwokacka w Słupsku działa w dni powszednie już od godziny 07:00 do późnych godzin popołudniowych tj do 17:00, a w poniedziałki i czwartki do godziny 19:00. Adwokat Bartosz Karol Rumiński pozostaje do dyspozycji w Kancelarii Adwokackiej w Słupsku także w soboty od godziny 08:00 do godziny 15:00. Kancelaria Adwokacka Adwokata Bartosza Karola Rumińskiego znajduje się w samym centrum Słupska, w przepięknej XIX – wiecznej kamienicy znajdującej się na rogu ulicy Stefana Starzyńskiego i Wojska Polskiego.

Adwokat Bartosz Karol Rumiński Słupsk

Adwokat Bartosz Karol Rumiński Słupsk

Kancelarię Adwokacką Adwokata mecenasa Rumińskiego łatwo znaleźć albowiem doskonale ją widać na tle napisu I Love Słupsk, czyli lokalnej atrakcji miasta Słupska. Kancelaria Adwokacka Słupsk – adwokata Bartosza Rumińskiego znajduje się na wysokim parterze tuż obok siedziby Radio Gdańsk – Słupsk. Bezpośrednio pod Kancelarią Adwokacką Adwokata Bartosza Karola Rumińskiego znajduje się najlepsza i najstarsza Cukiernia w Słupsku – Muszelka. (którą znają chyba wszyscy mieszkańcy). Z kolei wejście do Kancelarii Adwokackiej w Słupsku mecenasa Rumińskiego znajduje się zaraz obok Lodów Usteckich przy ulicy Starzyńskiego w Słupsku. Na domofonie należy nacisnąć numer 2 i po kilku sekundach pchnąć drzwi. Powyżej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Bartosza Karola Rumińskiego znajdują się inne Kancelarie Adwokackie w Słupsku.

Równolegle Kancelaria Adwokacka Adwokata Bartosza Karola Rumińskiego ma także swoją Lubelską Filię nieopodal Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z/s w Świdniku. Tam zespół Kancelarii na bieżąco przyjmuje Klientów pochodzących z Polski środkowowschodniej.